Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Date: 27 березня 2020 о 11:42, Refreshed 4 листопада 2021 о 20:36

РАДІСНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

ЩИБОРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Центральна, 52, с. Радісне, Хмельницький район, Хмельницька область, 31070, тел.+38 (03855) 9-55-19, e-mail: radisne@edu.kr.km.ua

Код ЄДРПОУ 25889279

с. Радісне

29. 10. 2021                                                      №61

Про запровадження дистанційного

навчання для учнів 5-11-х класів

Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 09. 12. 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання  поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), розпорядження сільського голови Щиборівської сільської ради від 29. 10. 2021 року № 129-О/02-02 «Про тимчасове запровадження дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти, у зв'язку з установленням «червоного» рівня епідемічної небезпеки» на території Хмельницької області з 30. 10. 2021 року

НАКАЗУЮ:

1. З 30 жовтня 2021 року тимчасово запровадити дистанційне навчання  у школі для здобувачів освіти, крім учнів 1-4 класів, відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти  затверджено наказом МОН від 8 вересня 2020 року №1115, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 28 вересня 2020 року за №941/35224,  оскільки не усі працівники мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації ; чи міжнародний , внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатку Порталу Дія (Дія).

2. Технічним працівникам обмежити доступ сторонніх осіб на територію школи.

3. Працівнику по обслуговуванню шкільних  приміщень забезпечити обробку приміщення закладу освіти та прибирання пришкільної території до початку занять офлайн.

4. Щоденно проводити термометрію персоналу.

5. Не допускати на робоче місце працівників із ознаками гострого респіраторного захворювання або підвищеною температурою тіла  37,2 С.

6. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Пшечук І. П.:

6.1. Довести дану інформацію до відома вчителів-предметників, класних керівників, батьків.

6.2. Організувати навчання здобувачів освіти, використовуючи різні форми дистанційного навчання з урахуванням можливостей електронних освітніх ресурсів відповідно до навчальних планів.

6.3. Надавати методичні рекомендації щодо забезпечення проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій.

6.4. Розмістити програми дистанційного навчання з предметів на сайті закладу.

7.  Навчання для учнів 1-4-х класів проводити в звичайному очному режимі з дотриманням протиепідемічних умов.

8. Навчальні заняття проводити згідно з розкладом з використанням хмарних сервісів, сервісів «Classroom», «Zoom», проведення індивідуальних консультацій зі здобувачами освіти через мобільний зв'язок та Viber, завдань на сайті закладу освіти в рубриці «Дистанційна освіта».

9.Тривалість уроків з використанням технічних засобів навчання не повинна перевищувати часу, рекомендованого Санітарним регламентом для закладів загальної середньої освіти, а саме:

- при використанні ТЗН під час проведення навчального заняття потрібно чергувати види навчальної діяльності;

- безперервна тривалість навчальної діяльності з ТЗН упродовж навчального заняття (уроку) повинна бути:

для учнів 5-7 класів - не більше 20 хвилин;

для учнів 8-9 класів - 20-25 хвилин;

для учнів 10-11 класів - до 30 хвилин.

10. Відвідування навчальних занять та оцінювання навчальних досягнень учнів здійснювати в класних журналах їз записом «Дистанційне навчання».

11. Педагогічні працівники (виходячи з умов забезпечення технічними засобами) самостійно визначають режим проведення навчальних занять (синхронний чи асинхронний).

12. Класним керівникам провести широку інформаційну компанію серед батьків щодо порядку організації навчання та можливості використання електронних освітніх ресурсів для забезпечення неперервного навчання у період тимчасового призупинення очного освітнього процесу.

13. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                        Наталія КРУГЛЯК

З наказом ознайомлені:                      Пшечук І. П.

Нахильчук В. П.

Comments:
Only authorized users can leave comments.